Wyżywienie | |
Nocleg | |
Realizacja programu |
Biuro czynne Pn - Pt 9:00-17:00
Newsletter | Kontakt z Nami
Jak zarezerwować?
Oferta na Zamówienie!
KOLONIA SEVEN DAYS 2020 NAD MORZEM
Kolonie letnie dla dzieci nad morzem w Jastrzębiej Górze, Wakacje nad morzem dla dzieci 2020, Kolonie rekreacyjne dla dzieci nad morzem 2020
Kolonia Seven Days to 7 dni wakacji wypełnionych oryginalnymi zabawami i atrakcjami. Wiemy, jak często wybieracie kolonie 7-dniowe, dlatego specjalnie z myślą o was przygotowaliśmy je na całe lato! Proponujemy kameralne grupy, doświadczoną kadrę oraz zupełnie nowy ośrodek w magicznej Jastrzębiej Górze. Do zobaczenia!
PROGRAM
Podczas turnusu uczestnicy i uczestniczki będą mogli zapisywać się na dowolnie wybrane zajęcia organizowane przez wychowawców w trakcie trwania turnusu. Pozwoli to na dopasowanie wakacji do potrzeb dzieci, ale również nauczy najmłodszych wspólnego działania.
BAWISZ SIĘ JAK LUBISZ, TWORZYSZ WŁASNE WAKACJE
Wakacyjne zabawy
- Bubble waffle – chrupiące, słodziutkie, pięknie ozdobione, kto nie lubi bąbelkowych gofrów!?
- Kolorowe kulki hydrożelowe fun - zabawy i wyzwania z kulkami hydrożelowymi! Zbadamy tą szaloną substancję!
- Ultra bubble fun! Czyli zabawy mega bańkami. Ciekawe, jaką największą bańkę uda Ci się zrobić. ;)
- Twój paszport do przyjaźni - razem stworzymy zabawne paszporty, które pomogą nam się poznać i zaprzyjaźnić.
- Telepatyczny challenge - której dwójce uda się odgadnąć składniki ulubionego shake'a kolegi i koleżanki? ;)
- Grawitacja! Zbudujemy tory grawitacyjne wykorzystując kultową grę Gravitrax.
- Tęczowa chmurka - każdy przygotuje swoją tęczową kolorową chmurkę, którą później będzie można zjeść!
- Słoneczny Twister – razem zagramy w kultową grę na refleks i koordynację ruchową.
- Ognisko z kiełbaskami – integracja, dobra zabawa i pyszne jedzenie.
- Podchody i zagadki – staniemy do wyścigu drużynowego, aby rozwiązać wielkie zagadki.
Eksplozja energii
- Skimboarding – rywalizacja w ślizgu do wody! Kto nie straci równowagi?
- Morskie kąpiele, czyli to, co każdy, mały wczasowicz musi zrobić - wykąpać się w morzu!
- Plażowanie – kolorowe mega dmuchańce, gry i zabawy oraz wielkie piaskowe konstrukcje!
- Dyskoteka z promykami słońca - dyskoteka w letnim klimacie z kolorowymi promykami słońca.
- Magiczne wybrzeże - spacer urokliwymi klifami Jastrzębiej Góry. Czekają na nas piękne widoki i magiczne miejsca.
- Wciel się w Ninja! Przebierz się za Ninja i wejdź do drużyny głodnej przygód. Wspólnymi siłami przejdźcie tor przeszkód.
- Zabawa w Rocky - powalimy się zestawem bokserskim, przymierzymy wielkie rękawice i zobaczymy ile mamy siły w rękach. ;)
- Karaoke kids - najlepsze hity lata i my!, czyli zabawa na całego! Wychowawcy też śpiewają. ;)
Nieograniczona wyobraźnia
- Oryginalne opaski - kocie uszka, wianek z kwiatów czy róg jednorożca? Zrobisz własną opaskę!
- Kreatywne filcówki - zabawy z kolorowym filcem i zestawami kreatywnymi.
- Przytulaski - uszyjemy własne maskotki.
- Sweet dreams - projektujemy zabawne maski do spania. Zrobimy im rzęsy, a może uszyjemy kocie oczy?
- Mini playback show z ukochanymi postaciami z bajek, piosenkarkami lub zespołami.
Na wesoło:
- Wielka baloniada - turniej z balonami na wodę.
- Ślimak - zagadki i ruch - gra zespołowa.
- Wspólne ognisko z pieczonymi kiełbaskami.
- Dyskoteki tematyczne - zabawy i tańce.
- Pokój planszówek - zbiór kultowych gier.
- Wielki finał - uroczyste pożegnanie kolonii.
KONTAKT Z DZIEĆMI:
W trakcie trwania kolonii są Państwo w stałym kontakcie telefonicznym z kierowniczką oraz z wychowawcami uczestników i uczestniczek. Numer telefonu zostaje przedstawiony w informacjach wyjazdowych na 7 dni przed rozpoczęciem się wypoczynku. Mogą Państwo również odwiedzić swoje pociechy :) podczas kolonii, prosimy jednak o wcześniejszy kontakt z kierowniczką w celu dopasowania wizyty do grafiku zajęć oraz posiłków kolonii.
WYCIECZKI FAKULTATYWNE
Aquapark Reda – szalone zabawy w wodzie, najlepsze zjeżdżalnie i atrakcje wodne! W tym roku zapraszamy na wycieczkę do Aquaparku Reda – najsłynniejszego parku wodnego w Polsce. Przez 3h zrelaksujemy się w basenach termalnych i zaszalejemy korzystając ze zjeżdżalni. Koszt wycieczki 110 zł.
UWAGA Aquaspiner płatny dodatkowo 4 zł / zjazd. Dzieci, które chcą skorzystać z atrakcji prosimy o przygotowanie gotówki we własnym zakresie.
Wymagana legitymacja szkolna, strój kąpielowy, klapki basenowe oraz ręcznik basenowy.
Warunkiem wyjazdu do aquaparku jest minimalna ilość uczestników, tj. 15 osób. W przypadku nie uzbierania się grupy, środki wpłacone na wycieczkę zostaną zwrócone na Państwa konto.
Cena podstawowa | Wolne miejsca |
---|
Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.
O OŚRODKU
Zapraszamy wszystkie dzieci do ośrodka Diuna w Jastrzębiej Górze. Jest to kameralna placówka z rodzinnym klimatem, położona blisko wesołego i gwarnego centrum Jastrzębiej Góry. Siedmiodniowe kolonie, które przygotowaliśmy dla Państwa w Diunie odbywają się przez całe wakacje. Są one doskonałą alternatywą dla wakacji w nadmorskich Poddąbiu i Darłówku.
JAK ŚPIMY?
W 3-, 4-osobowych pokojach z pełnym węzłem sanitarnym z czego większość posiada balkony oraz jeden pokój typu studio.
3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad z podwieczorkiem, kolacja). Obóz rozpoczyna się obiadokolacją/kolacją, a kończy śniadaniem wraz z suchym prowiantem na drogę powrotną. Napoje oferowane są tylko w trakcie posiłków.
Transport za dopłatą. Przejazd autokarem lub PKP pod opieką pilota tranzytowego z największych miast w Polsce.
Dojazd i odbiór własny uczestników odbywa się w wyznaczonych godzinach. Ceny obejmują przejazd w obie strony. Godziny wyjazdów zostaną podane na 7 dni przed turnusem.
Dojazd własny odbywa się w godzinach: 15:30-17:00
Odbiór odbywa się w godzinach: 11:00-13:00
Informujemy, że transport należy wykupić zawsze w dwie strony z tego samego miejsca wyjazdu/powrotu, dotyczy to również dojazdu własnego.
Każdego uczestnika obozów korzystającego z transportu obowiązuje limit bagażu - 1 szt. bagażu głównego o wadze maksymalnej 20 kg.
Przejazd od Jastrzębiej Góry odbywa się z wybranego miejsca wyjazdu do Gdyni pociągiem PKP II klasa z miejscami siedzącymi pod opieką kadry.
Z Gdyni do Jastrzębiej Góry przejazd odbywa się busem/autokarem uczestników kolonii.
Trasy PKP:
Katowice - Łódź - Bydgoszcz - Gdynia przejazd PKP Intercity II klasa z miejscami siedzącymi.
Poznań - Gdynia przejazd PKP TLK II klasa z miejscami siedzącymi.
Kraków - Warszawa - Gdynia przejazd PKP Intercity II klasa z miejscami siedzącymi.
Miejscowość | Cena |
---|---|
Bydgoszcz | Dopłata 190 PLN |
Katowice | Dopłata 230 PLN |
Kraków | Dopłata 300 PLN |
Łódź | Dopłata 210 PLN |
Poznań | Dopłata 170 PLN |
Warszawa | Dopłata 270 PLN |
zakwaterowanie i wyżywienie 3 posiłki dziennie oraz podwieczorek;
realizację bardzo bogatego programu;
pamiątkową koszulkę;
opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej oraz instruktorów;
sprzęt niezbędny do przeprowadzenia zajęć;
nagrody dla zwycięzców rywalizacji obozowej;
opiekę medyczną;
ubezpieczenie NNW (10.000zł);
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 0zł.
dojazdu transportem;
opłaty ubezpieczenia od rezygnacji z obozu;
wycieczek fakultatywnych;
gadżetów;
napojów między posiłkami.
ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)
+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl
godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne
Zapisz się do Newsletter Ecotravel
Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - obozy młodzieżowe, wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotyczne, pielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.
Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.